Mopy

Kvalitní mop, to je ten nejlepší pomocník do každé domácnosti. Již nikomu se v dnešní době nechce ohýbat k vyždímání hadru na podlahu. Je to namáhavé a v gumových rukavicích také nepohodlné. Proto Vám nabízíme několik druhů mopů, zejméne od kvalitní značky Leifheit. Pokud se tedy u vytírání nechcete již namáhat je mop to pravé i pro Vás.

Jaký mop vybrat?

Mopy se rozdělují na několik kategorií. Nejpoužívanější je třásňový mop a nebo mop s vyměnitelnými návleky s vysokým obsahem bavlny. Tyto návleky se dají vyprat i v pračce. Mopy se samozřejmě vyrábí z různých materiálů a v několika velikostech. Důležitý je taky povrch vaší podlahy, kde budete mop používat nejčastěji. Na plovoucí podlahy bude potřeba jiný, než na dlažbu. Jeden z nejlepších mopů na plovoucí podlahy je plochý mop s bavlněným hadrem.

Dálší nabídka na úklid

Také je možné zakoupit mop v setu s vědrem, aby Vám bylo uštřeno co nejvíce práce s výběrem vědra a příslušenství. Spousta mopů má také pohyblivý kloub, aby se Vám lépe vytraly různé zákoutí.

Pokud ve Vaši domácnosti nemáte jen hladké povrchy, ale i koberce, skvěle by Vám mohl pomoci tepovač koberců a nebo také proutěný klepač na koberce.

down up

Položek na stránku:

Výrobce:

 
 
 
 
down up

Položek na stránku: