Koše na prádlo

Koše na prádlo rozdělujeme do 2 základních kategorií - koše na čisté prádlo a naopak koše na špinavé prádlo. Oba druhy košů mají být především účelné. Ale proč si nevybrat tak, aby Vám pomohl doladit Váš interiér? Proto Vám nabízíme koše na prádlo ratanové a plastové v několika zajímavých barvách i tvarech

Koše na čisté prádlo

Přejete si, aby přenášení mokrého prádla k pověšení na sušák bylo jednodušší? Pořiďte si pomocníka, který Vám pomůže. Koš na čisté prádlo je proto přímo určen. Je možné ho zakoupit z různých materiálů, převážně ovšem plastové. A pokud chcete, aby Vám ladil s barvou koupelny, je také šance na výběr z mnoha barev.

Koše na špinavé prádlo

Nechcete mít v koupelně poházené špinavé prádlo, které působí nevzhledně a ještě Vám překáží? Je koš na špinavé prádlo přesně to co potřebujete. Koše na špinavé prádlo jsou také nezbytným pomocníkem pro Vaši domácnost. Stejně jako koše na čisté prádlo se vyrábí z různých materiálů, zase také převážně z plastu a samozřejmě v mnoha barvách a velikostech. Velmi oblíbené jsou koše na prádlo Rattan od značky Curver, kdy je na výběr z několika barev a vždy kombinace koše na čisté i špinavé prádlo, která vypadá velmi elegantně. Možné je také dokoupit různé úložné boxy.

Co ještě do Vaší domácnosti?

Po vyprání a pověšení prádla na sušák je potřeba prádlo vyžehlit. K tomu Vám nabízíme nepřeberné množství žehlicích prken, opět v různých barvách a velikostech. Mezi nejoblíbenější a zároveň také nejkvalitnější patři žehlící prkna Leifheit. Tato německá firma také vyrábí špičkovou úklidovou techniku do každé domácnosti od mopůzametačů koberů.

down up

Položek na stránku:

Výrobce:

 
 
 
down up

Položek na stránku: